Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Між Університетом та ГО «Баскетбольний клуб «ПУШ ТІМ»» підписано меморандум про співпрацю

Між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та громадською організацією «Баскетбольний клуб «ПУШ ТІМ»» підписано меморандум про співпрацю.

Меморандум про співпрацю підписали ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман та директор громадської організації «Баскетбольний клуб «ПУШ ТІМ»» Євген Пушкарьов.

В Університеті створюються максимально комфортні умови для поєднання процесу навчання та занять фізичною культурою і спортом, як на аматорському так і професійному рівні. Різнобічний розвиток особистості студента це один з пріоритетів у виховання майбутніх юристів.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, матеріально-технічна база якого має досить розвинену спортивну  інфраструктуру, робить вагомий внесок у розвиток спорту в Україні. На його спортивних майданчиках регулярно на найвищому рівні проходять регіональні, всеукраїнські та міжнародні чемпіонати й змагання з різних видів спорту.

Декілька членів ГО «Баскетбольний клуб «ПУШ ТІМ»» стали студентами Університету і готові захищати спортивну честь вишу на захищати спортивну честь вишу на змаганнях різного рівня. Партнерство між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та громадською організацією «Баскетбольний клуб «ПУШ ТІМ»» сприятиме покращанню особистих спортивних результатів молодих баскетболістів, подальшому розвитку баскетбольного університетського руху, а також воно покликане підкреслити важливість популяризації масового спорту і здорового образу життя, фізичного і духовного збагачення людей, розвитку спорту як унікального інституту з оздоровлення нації.

Згідно із документом, пріоритетними напрямами співпраці визначені:

– реалізація спільних науково-дослідних проєктів і розробок, організація науково-дослідних груп для реалізації різних проєктів, грантів, конкурсів та інших форм залучення інвестицій;

– розроблення та впровадження нових навчальних компонентів, обмін інформацією та взаємне консультування за питань визначених Меморандумом;

– сприяння стажуванню та проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів Університету та тренерів спортивного клубу;

– взаємодія у сфері спорту: створення відповідної інфраструктури та заохочення здобувачів вищої освіти до зайнять спортом, зокрема, утворення студентських баскетбольних команд на базі Університету, проведення спільних спортивних заходів.

Така співпраця зміцнює зв’язок між академічним і спортивним світами та відкриває нові можливості для спільної роботи на користь суспільства.