Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та юридичною фірмою “MORIS” було укладено меморандум про співпрацю

Зв’язки між університетами та юридичними фірмами завжди були важливими, оскільки такі партнерства забезпечують студентам можливість отримувати практичний досвід і впроваджувати отримані знання на практиці, а юридичним фірмам – доступ до свіжого таланту та перспективних ідей.

Нещодавно між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Юридичною фірмою було укладено меморандум про співпрацю, що відкриває широкі можливості для обох сторін.

За допомогою спільних програм та заходів, які передбачені в рамках меморандуму, студенти матимуть змогу здобувати нові знання та навички від практикуючих юристів, брати участь у майстер-класах, тренінгах та стажуваннях.

Така співпраця позитивно впливає на розвиток обох сторін, сприяючи обміну знаннями, ідеями та кращими практиками. Вона також зміцнює зв’язок між академічним світом та практичним сектором, що сприяє розвитку юридичної галузі в цілому.

Ми пишаємося цією співпрацею та віримо, що вона створить нові можливості та розширить горизонти для студентів та фахівців у сфері права.