Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Адвокатським об’єднанням «Саєнко Харенко» укладено меморандум про співробітництво

11 червня 2024 року підпис меморандуму засвідчили проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш та директор Адвокатського об’єднання «Саєнко Харенко» Олексій Шевляков.

Предметом Меморандуму є встановлення та розвиток довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів.

Згідно із документом, пріоритетними напрямами співпраці визначені:

– реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, гостьові лекції, тренінги тощо);

– організація студентських практик, стажувань та сприяння у працевлаштуванню студентів;

–  спільні наукові дослідження;

– розробка спільних проектів та пропозицій для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій тощо.

Адвокатське об’єднання «Саєнко Харенко» має глобальну репутацію провідної української юридичної фірми з міжнародною орієнтацією, яка надає повний спектр послуг.

Фірма надає юридичні послуги понад 2000 клієнтам із більш ніж 60 країн світу, включно з понад 70 компаній зі списку Fortune 500 (AbbVie, ADM, Citigroup, Coca-Cola, Comcast, Dell, DuPont, HP, Intel, Merck, Microsoft, Pepsi, Pfizer, Procter & Gamble та інші), а також провідні світові інвестиційні банки (Bank of America Merrill Lynch, Citigroup, Goldman Sachs, JP Morgan, UBS).

Адвокатське об’єднання «Саєнко Харенко» понад 100 разів визнана юридичною фірмою № 1 у ключових сферах діяльності та понад 30 раз визнано «Кращою юридичною фірмою України» та «Найінноваційнішою фірмою в Україні».

Підписаний Меморандум засвідчує важливість взаємодії юридичних компаній із середовищем вищої освіти. Передбачені ним аспекти співпраці сприятимуть розвитку вищої юридичної освіти і практики, підвищенню професійного рівня сучасних юристів та відкриють для студентства Університету нові кар’єрні можливості.

Попри нинішні виклики, спричинені російсько-українською війною, сфера юридичних послуг сподівається в майбутньому на появу великих інвестиційних проєктів. Тож співпраця між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Адвокатським об’єднанням «Саєнко Харенко» є обопільно перспективною.