Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого уклав меморандум про співпрацю з Бюро економічної безпеки України

21 червня 2024 р. у Києві підписано Меморандум про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Бюро економічної безпеки України, що є знаковою подією у стратегічному партнерстві між сторонами. Взаємодія зорієнтована на обмін перспективними ідеями й актуальним позитивним досвідом між академічною спільнотою та прикладним сектором, що, безумовно, сприятиме розвитку юридичної галузі в науковій, освітній сферах та розширенню можливостей для співпраці у підготовці фахівців зі спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність».

У рамках меморандуму заплановані: організація та проведення тематичних коаліційних заходів (науково-практичних, освітніх, методичних); забезпечення навчання та підвищення кваліфікації представників сторін; підготовка наукових висновків; розроблення проєктів нормативних актів та іншої документації з широкого спектру питань та ін.

Багаторічною пріоритетною метою нашої Alma Mater є високоякісна підготовка кваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців для системи правоохоронних органів України, чий рівень професійної компетентності дозволятиме оперативно вирішувати комплексні спеціалізовані питання правозастосування. Тому традиційно одним із магістральних аспектів меморандуму постає організація практичної підготовки здобувачів вищої освіти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого як потенційного кадрового резерву Бюро економічної безпеки України; забезпечення набуття і вдосконалення фахових знань, умінь, навичок у цій сфері, а також можливості отримати безцінний досвід роботи у відповідних структурах з вектором на підвищення їх професійної майстерності.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого висловлює щирі слова вдячності представникам Бюро економічної безпеки України за розвиток довготривалого взаємовигідного співробітництва!

Ми віримо, що налагоджена співпраця допоможе відкрити перспективні кар’єрні горизонти для майбутніх фахівців – випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!