Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого уклав меморандум про співпрацю з Управлінням державної охорони України

27 березня 2024 р. підписано Меморандум про співпрацю між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Управлінням державної охорони України, що є надзвичайно важливим кроком у стратегічному партнерстві між сторонами. Така взаємодія зорієнтована на обмін перспективними ідеями й актуальним позитивним досвідом між академічним світом та прикладним сектором, що, безумовно, сприятиме розвитку юридичної галузі в цілому та розширенню співпраці у трендовому напрямку підготовки фахівців зі спеціальності «Правоохоронна діяльність».

У рамках меморандуму планується спільна координація та проведення тематичних науково-практичних, методичних і освітніх заходів; надання науково-консультативних висновків; розроблення проєктів нормативних актів та іншої документації з питань правоохоронної діяльності тощо.

Традиційно пріоритетною метою нашого Університету є високоякісна підготовка кваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців для системи правоохоронних органів України, чий рівень професійної компетентності дозволятиме оперативно і правильно розв’язувати складні питання правозастосування. Тому одним із ключових аспектів меморандуму постає організація практичної підготовки здобувачів вищої освіти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; забезпечення набуття і вдосконалення фахових знань, умінь, навичок у сфері правоохоронної діяльності, а також можливості отримати безцінний досвід роботи у відповідних органах з вектором на підвищення їх професійної майстерності.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого висловлює щирі слова вдячності представникам Управління державної охорони України за налагодження взаємовигідного співробітництва!

Ми віримо, що ця співпраця допоможе відкрити нові горизонти для майбутніх фахівців у галузі правоохоронної діяльності!