Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Меморандум про співпрацю укладено між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Антимонопольним комітетом України

Меморандум про співпрацю підписали ректор Університету Анатолій Гетьман та Голова Антимонопольного комітету України Павло Кириленко.

Метою Меморандуму є створення ефективного партнерства між  Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Антимонопольним комітетом України та проведення спільних освітніх та науково-дослідних заходів, зокрема з підготовки фахівців у сфері захисту економічної конкуренції, проходження практики студентами та стажування в Антимонопольному комітеті України, у визначеному чинним законодавством України порядку, розробки пропозицій, спрямованих на вдосконалення законодавства України.

Ми переконані, що завдяки співпраці Університету з Антимонопольним комітетом України з’являться нові можливості для плідної взаємодії та реалізації практичних ініціатив для обох партнерів.