Максим В’юник став лауреатом конкурсу “Молодий вчений року”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Максим В’юник став лауреатом конкурсу “Молодий вчений року”

15 жовтня було оголошено переможців Всеукраїнського щорічного конкурсу «Молодий вчений року», який проводить Міністерство освіти і науки України та Рада молодих вчених з метою відзначення кращих молодих науковців України у 100 номінаціях за результатами досягнень у попередньому календарному році.

У цьогорічному конкурсі «Молодий вчений 2021 року» у двох номінаціях «Ютуб для науки» та «Науковий телеграм канал» перемогу здобув асистент кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Максим В’юник.

Минулоріч Максим став лауреатом цього ж конкурсу, але в номінації на кращу «Монографію». Таким чином, у своєму доробку має вже три нагороди такого рівня.

Вітаємо нашого колегу з високою та заслуженою оцінкою його наукових та освітніх здобутків. Бажаємо творчої наснаги та нових наукових звершень.