Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Магістерська програма подвійних дипломів «LLM штучний інтелект, цифрове та кіберправо»

Унікальна магістерська програма подвійних дипломів, що реалізується спільно Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого  із партнерським Університетом Edge Hill University LLM Artificial Intelligence, Digital and Cyber Law (LLM штучний інтелект, цифрове та кіберправо)

Згідно рейтингом університетів Edge Hill University є університетом світового рівня

Програма реалізується на всіх факультетах.

Вступ до програми не передбачає додаткових іспитів.

Вступ до програми передбачає проведення співбесід для абітурієнтів з англійської мови.  Рівень володіння англійською мовою В2.

Мова магістерської програми – українська (НЮУ) та  англійська (EH).

Форм навчання – денна, очна чи дистанційна (на вибір абітурієнта).

Термін навчання- 1,4 роки.

Перший семестр – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого,  другий семестр  в Edge Hill University, третій семестр в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

По завершенню навчання випускники отримають два дипломи- Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Edge Hill University.

Реєстрація на програму подвійних дипломів

Більш детально дізнатися про програму можливо у  координатора проєкта  Ольги Дмитрик, а також відповідального секретаря приймальної комісії Університету – Костянтина Солянніка.

Також слідкуйте за наступними анонсами!!!