​​Літня школа «Простір кримінальної юстиції ЄС»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Літня школа «Простір кримінальної юстиції ЄС»

Щороку в Брюсселі (Інститут європейських досліджень – ULB) проходить літня школа ECLAN (Європейської академічної мережі з кримінального права) на тему «Простір кримінальної юстиції ЄС».

Наступний захід відбудеться з 1 по 5 липня 2024 року!
Участь буде можлива особисто в Брюсселі або онлайн.
Мова проведення – англійська.

Цього року Літня школа буде присвячена темі «Судове співробітництво у кримінальних справах», вивченню ключових інструментів, що мають вирішальне значення на різних стадіях кримінального процесу, які розглядаються в контексті останніх подій у цій галузі.

Метою Літньої школи є надання учасникам широких знань з кримінального права ЄС. Заняття мають як теоретичний, так і практичний характер. Їх проводять науковці, національні експерти або європейські чиновники, які мають справу з цими питаннями на щоденній основі.

Для кого?
Літня школа спеціально розроблена для студентів і дослідників, які цікавляться сферою кримінального правосуддя ЄС, юристів-практиків, державних службовців, які працюють у сфері кримінального судочинства

Щоб подати заявку, будь ласка, надішліть мотиваційний лист і резюме на електронну адресу: eclan.network@gmail.com

Вартість участі:

Студенти та аспіранти: 400 €

Інші учасники: 650 € (внесок не покриває витрати на проїзд та проживання)

За запитом та за умови оцінки Оргкомітету, вартість участі студентів та аспірантів може бути знижена на 50%. Прохання про надання гранту має бути чітко сформульоване в електронному листі-заявці та супроводжуватися мотиваційним листом, що демонструє сильну зацікавленість у програмі Літньої школи.

Більше деталей за посиланням