Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Конкурс на кращу наукову роботу студентів, аспірантів, молодих та провідних вчених України на тему: Технології & Право.

Організатори: Кафедра цивільного права НЮУ імені Ярослава Мудрого, ГО “Цивілістична платформа”

Початок конкурсу оголошується з 2 вересня 2024 р.

Роботи на конкурс приймаються протягом двох місяців – до 31 жовтня 2024 р.

У Конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, молоді вчені  (віком до 35 років), провідні вчені (без вікових обмежень).

Жанр робіт різниться для кожної номінації:

– для студентів – есе і тези;

– для аспірантів і молодих вчених – наукова стаття обсягом до 20 тис. знаків з урахуванням пробілів.

– для провідних вчених – наукова стаття обсягом до 40 тис. знаків з урахуванням пробілів.

Конкурсні роботи аспірантів та студентів мають містити посилання на наукового керівника та його рецензію.

Від однієї особи приймається не більше однієї роботи у кожній номінації.

Мінімальна кількість робіт у кожній номінації – 2 роботи різних авторів. За умови отримання лише 1 роботи у номінації, Конкурсна комісія приймає рішення про те, що конкурс за цією номінацією не відбувся.

Контактна особа: +380997446428

Із положенням конкурсу можна ознайомитись за посиланням