Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Команди «Dominus Litis» та «Jus Cogens» Університету здобули два призових місця на IV Всеукраїнських судових дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка

🏆🎉💼Команди «Dominus Litis» та «Jus Cogens» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого здобули два призових місця на IV Всеукраїнських судових дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка.

🏛30 березня 2023 року відбулися Всеукраїнські судові дебати з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка, які проводила кафедра адміністративного та фінансового права Юридичного Факультету ЛНУ ім. Івана Франка разом з Європейською асоціацією студентів права ELSA Ukraine та ELSA Lviv і Восьмим апеляційним адміністративним судом.

🎓Участь у дебатах взяли дві команди юридичного факультету Львівського університету, команда студентів-правників з Київського університету імені Бориса Грінченка, дві команди Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, команда студентів із Національного університету «Львівська політехніка», Західноукраїнського національного університету та Ужгородського національного університету.

💼Виступи учасників оцінювали чинні судді Восьмого апеляційного адміністративного суду ‒ Оксана Гінда, Лариса Іщук, Надія Бруновська, Надія Ільчишин, Тарас Онишкевич та Андрій Курилець.

⚔️Формат заходу передбачав проведення дебатів у порядку адміністративного судочинства ‒ учасники по черзі представляли позиції позивача та відповідача. Відповідно, студенти змагалися, представляючи свої позиції за наперед підготовленими фабулами.

⚖️Турнір із судочинства відбувався у три раунди – відбірковий тур, півфінал і фінал. Учасники готували свої доповіді заздалегідь за спеціальними фабулами (обставинами, за якими відбувалися виступи команд) і презентували їх на змодельованому судовому засіданні.

🏆За результатами оцінювання суддів:
🥉ІІІ місце здобула команда студентів «Jus Cogens» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
🥈ІІ місце виборола команда «Привиди будинку правосуддя» Національного університету «Львівська політехніка»;
🥇переможцем IV Всеукраїнських дебатів з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка стала команда студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Dominus Litis» у складі: Морозова Ярослава, Ткачука Андрія, Ромашко Олександра.

🎤Також відзнаку «Найкращий оратор» здобув учасник команди «Dominus Litis» , студент нашого Університету Ярослав Морозов.

💐Щиро вітаємо всіх учасників та організаторів із чудово організованим та проведеним заходом та можливістю для студентів проявити себе. Призерам бажаємо подальших успіхів у навчанні та успішної реалізації знань і вмінь на практиці! Пишаємося нашими студентами!