Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Команда Університету стала переможцем фінальних ігр баскетбольного етапу Харківської спортивної студентської ліги.

21-22 червня, відбулися фінальні ігри баскетбольного етапу Харківської спортивної студентської ліги.

Студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого продемонстрували майстерність, командну злагодженість та непохитну волю до перемоги, здолавши команду «Політехнік» з Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», яка посіла почесне друге місце. Бронзові медалі здобула збірна команда коледжів.

Пишаємося нашими талановитими спортсменами, які не лише продемонстрували свої здібності на майданчику, але й проявили стійкість, командний дух та прагнення до перемоги.

Вітаємо команду Університету з цією перемогою! Бажаємо їм подальших успіхів у спортивних змаганнях та нових звершень!