Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Команда студентів факультету прокуратури Університету «Legends of anticorruption» посіла ІІ місце на VІ National Anticorruption Moot Court Competition

Нещодавно завершився VI National Anticorruption Moot Court Competition, який організувала та провела ELSA Kyiv  разом із партнерами.

До змагань долучились 26 команд із різних куточків України! Протягом Відбіркового раунду команди мали змогу зіграти за першою Фабулою Змагань. Учасники представляли позиції Обвинувачення та Захисту перед колегіями суддів, до яких входили відомі адвокати, судді, прокурори, детективи НАБУ, спеціалісти НАЗК, експерти громадських організацій, науковці та інші представники державних органів.

За результатами всіх раундів змагань команда студентів факультету прокуратури «Legends of anticorruption» посіла ІІ місце. Склад команди: Юлія Козьміна, Єгор Зав’ялов, Данило Жидков.

Одним найкращих ораторів змагань за версією суддів став Єгор Зав’ялов, який отримав можливість пройти стажування в АО “Солодко Шкурідін.

Тренеркою команди – доцентка кафедри кримінального процесу, професорка Ануш Туманянц.

Вітаємо наших студентів з високим результатом та бажаємо подальших успіхів у навчанні та майбутній професії.