Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого стала півфіналістом Міжнародних раундів змагань імені Бенджаміна Телдерса з міжнародного публічного права в Гаазі!

З 30 травня 2024 року по 01 червня 2024 року команда нашого Університету у складі студенток факультету міжнародного та європейського права – Дар’ї Горобець, Ірини Осьмірко та Стефанії Друзенок – змагалася за перемогу у стінах Лейденського університету в Гаазі (Нідерланди).

Протягом 9 місяців інтенсивної підготовки та 3 днів напружених змагань студенти продемонстрували високий рівень знань та навичок, представляючи університет на міжнародній арені. Справа цьогорічного конкурсу стосувалася питань впровадження тимчасових заходів, юрисдикції міжнародних судів та трибуналів, суверенітету, морського права та права міжнародної відповідальності.

Окрема подяка тренерам команди – випускницям факультету 2023 року – Анастасії Карнаух та Олені Стогній, які невтомно працювали в цих змаганнях, допомагаючи розкрити потенціал її учасників.

Наші студентки гідно представили університет, отримавши відповідну оцінку суддів за якість аргументації та презентаційні навички.

Окрім участі в змаганнях, команда університету мала честь зустрітися з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Нідерландах Олександром Карасевичем (випускником факультету 2003 року), що стало особливим моментом цієї подорожі.

Також, студенти мали унікальну можливість бути  присутніми на фінальному раунді змагань у Міжнародному Суді ООН, що стало незабутнім досвідом для майбутніх правників.

Висловлюємо щиру вдячність за підтримку проректору з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрію Барабашу та завідувачці кафедри права Європейського Союзу Тетяні Комаровій, без допомоги яких участь в міжнародних раундах була б неможливою.

Вітаємо команду з успішним виступом та бажаємо подальших звершень на ниві міжнародного права!