uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Колектив Університету вшанував пам’ять професора, академіка Академії правових наук України, першого проректором Університету (1964—2010), Героя України Володимира Володимировича Сташиса

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Університету вшанував пам’ять професора, академіка Академії правових наук України, першого проректором Університету (1964—2010), Героя України Володимира Володимировича Сташиса

Сьогодні на міському цвинтарі №2 біля могили видатного вченого Володимира Володимировича Сташиса зібралися його колеги, друзі й учні, викладачі та співробітники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, щоб відзначити річницю від дня народження Володимира Володимировича та покласти квіти до пам’ятника, що вже стало доброю традицією.

Життя відомого науковця багато років було нерозривно пов’язане з нашим Університетом. Герой України, кавалер багатьох державних, міжнародних орденів і медалей, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений працівник вищої школи України, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Сташис понад 40 років працював першим проректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, виховав плеяду відомих юристів, науковців та педагогів

Він зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної юридичної науки та освіти, був одним із основоположників харківської школи кримінального права, автором численних фундаментальних праць.

Це людина-легенда. Ім’ям Володимира Сташиса ознаменована ціла епоха вітчизняної юридичної освіти. Його погляди та ідеї не втратили свого значення і в наш час. Вони слугують плідним джерелом для подальшого розвитку правової науки.

«Шануємо! Пам’ятаємо!», − саме такі слова лунали на честь пам’яті Володимира Володимировича Сташиса, який понад усе вважав найвищою цінністю людину, її свободу життя і здоров’я. Під час повномасштабної війни, яка понад два роки триває на нашій землі, наше завдання плекати й гідно вшановувати для наступних поколінь імена таких відомих постатей.

Наша нація – нація сильних, нескорених та мужніх. І сьогодні ми єдині у своїй боротьбі як ніколи, і тому обов’язково вистоїмо, збережемо територіальну цілісність, відновимо країну і будемо рухатися далі у бік загальнолюдських цінностей та мирного європейського співіснування.