Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Керівник уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Наталія Сметаніна взяла участь у сучасному тренінгу по боротьбі з корупцією Transparency International School on Integrity 2024

У рамках Transparency International School on Integrity 2024  керівник уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, доцентка кафедри кримінально-правової політики Наталія Сметаніна 20-25 червня взяла участь у роботі панельних дискусій.

Transparency International School on Integrity – це щорічний сучасний тренінг по боротьбі з корупцією та підзвітності для майбутніх лідерів. Школа знайомить своїх учасників з останніми розробками у сфері протидії корупції та підзвітності і пропонує реальні можливості спробувати реалізувати свої ідеї на практиці.

Transparency International School on Integrity 2024 була зосереджена на ключових темах, які стоять на сторожі забезпечення антикорупційних зусиль. Навчальна програма охоплювала теми політичної доброчесності, стратегії боротьби з відмиванням грошей та організованою злочинністю, збагачені сучасним уявленням про штучний інтелект, рішення на основі даних та науку про поведінку. Навчальна програма Transparency School представлена через різноманітні навчальні модулі, такі як лекції, семінари, тренінги, дискусії, екскурсії, кінопокази та соціальні заходи.Transparency International School on Integrity2024 включала три навчальні модулі, які охоплюють державний сектор, приватний сектор та інструменти розширення прав і можливостей громадян. Кожен модуль стосується як теорії, так і практики та включає: Державний сектор – велика та мала корупція, вимірювання корупції, фінансування політичних партій, державні закупівлі тощо; Приватний сектор – міжнародні антикорупційні механізми, стандарти корпоративної звітності та корупція в різних секторах, таких як ЗМІ чи спорт тощо; Модуль розширення громадянських прав і можливостей розглядає роль громадян у моніторингу діяльності держави та досліджує способи, за допомогою яких люди можуть бути залучені до процесу прийняття державних рішень, звітування про корупцію та антикорупційної діяльності.

Лекції, семінари та тренінги надають учасникам Школи унікальне поєднання міжнародних та регіональних знань, а також спонукають учасників підійти до предмету з нової точки зору та запропонувати нові, раніше не перевірені рішення. З 2010 року Transparency School прийняла понад 1600 молодіжних лідерів із понад 120 країн світу.

У 2024 році Наталія Сметаніна представляла Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.