Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Кафедра права Європейського Союзу стала членом Університетської асоціації сучасних європейських студій (UACES)

Кафедра права Європейського Союзу стала членом Університетської асоціації сучасних європейських студій (UACES – University Association for Contemporary European Studies) – глобальної організації для науковців, студентів і практиків, які цікавляться всіма аспектами Європи та Європейського Союзу.

Асоціація підтримує юридичні школи у налагодженні зв’язків з іноземними юридичними школами, які мають досвід у викладанні праві ЄС для міжнародного обміну досвідом і співпраці. UACES також сприяє розвитку мережі/співтовариства практиків, що складається з українських викладачів права ЄС, і прагне створити можливості для навчання та розвитку для українських юридичних шкіл та їхніх викладачів і спрямувати їх через таку мережу до більшої взаємодії, контактів між людьми та постійного вдосконалення.

Цей крок допоможе кафедрі в реалізації її місії – вихованні нового покоління українських юристів із глибоким розумінням і навичками застосування європейського права для просування інтеграції України в ЄС.