Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Харківський міський голова Ігор Терехов та ректор Університету Анатолій Гетьман взяли участь у заході до Дня студента

З вітальним словом з нагоди свята Дня студента до студентів та присутніх виступив ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман.

«Сьогодні минає 631-й день збройної агресії рашистських військ проти незалежної України. Україна виборює право бути демократичною державою, український народ виборює своє право рухатися до європейського співтовариства і бути в європейській сім’ї. І серед наших воїнів, захисників дуже велика кількість студентів, які сьогодні, продовжуючи навчання у закладах вищої освіти, взяли в руки зброю і знаходяться на передовій: під Бахмутом, Авдіївкою, Куп’янськом, в інших гарячих точках. Студенти активно волонтерять, донатять, підтримують наших захисників. Я вклоняюся живим і загиблим героям і вірю, що гордість за їхні подвиги житиме вічно у серцях наступних поколінь. Ми одна сім’я, єдине ціле і лише так ми зможемо Перемогти нашого ворога. Дякую кожному з вас за вашу активну громадянську позицію. Перемога буде обов’язково за нами».

Ігор Терехов зазначив, що Харків завжди вважався науковою та студентською столицею України, і подякував студентам за те, що обрали для навчання саме харківські виші.

«Ми були, є і будемо студентською столицею України. Я переконаний у цьому, як і в тому, що ми переможемо і подолаємо всі ті виклики, з якими зіштовхнулися. Я дуже ціную, що ви обрали Харків, і вдячний вашим викладачам за те, що вони дають необхідну базу знань, аби вам було набагато легше йти по життю та реалізовувати свої мрії. Харків майбутнього – у ваших руках!» – зазначив Ігор Терехов у вітальному слові.

Кращим студентам мер вручив Подяки міського голови.

Зокрема подяки «за активну громадську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності студентської спільноти, формування інтелектуальної потенціалу Україну та з нагоди Дня студента» отримали Олександра Ковтуненко студентка Факультету адвокатури та Ярослав Морозов студент Факультету прокуратури Університету.

Крім того іменні стипендії Полтавської міськради отримуватимуть Марина Карабанова студентка Полтавський юридичний інститут та Яна Лиходід студентка Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Вітаємо наших студентів з визнанням їх досягнень, вітаємо зі святом та бажаємо не зупинятися на досягнутому і завжди прагнути більшого!

Пишаємося вами!