Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускник Університету Олексій Курцев, голова Благодійної організації «Український благодійний Альянс» вчергове передав гуманітарну допомогу для співробітників Університету

Сьогодні за підтримки ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолія Гетьмана, проректорів та випускника нашого Університету і голови благодійної організації “Український благодійний Альянс” Олексія Курцева, колектив Університету отримав велику партію гуманітарної допомоги, зокрема сім’ям співробітників було передано 70 тепловентиляторів та 150 гігієнічних наборів.

Ректор Університету Анатолій Гетьман підкреслив, що ця ініціатива була спрямована на допомогу тим, хто опинився у складному життєвому становищі через збройну агресію рф. Він зазначив, що Університет завжди піклується про своїх студентів та співробітників, та зараз надважливо проявляти підтримку та згуртованість у такий складний період, допомагаючи один одному.

Такі дії допомагають зберігати гуманізм та солідарність в складні часи, а також демонструють важливість соціальної відповідальності та підтримки спільноти.

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлює свою вдячність Олексію Курцеву за його зусилля в організації та доставці цієї гуманітарної допомоги. Така взаємодія та підтримка є ключовою для розвитку суспільства в Україні.