Guest Edu: введення в IT-право

16 листопада Kharkiv IT Cluster запрошує студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в межах освітнього партнерського проєкту «Paralegal school», який реалізується на Факультеті адвокатури з напряму ІТ-право долучитися до онлайн-зустрічі від Head of Legal в ІТ-компанії AltexSoft.

Коли: 16 листопада о 17:00

Де: онлайн, Zoom

Тема зустрічі: «Введення в IT-право»

Під час лекції ми розглянемо:
– чому круто супроводжувати ІТ компанію
– що робить юрист в ІТ компанії
– які вимоги ставляться до юристів
– цікаві кейси з практики

Спікер лекції — Гаркуша Євгенія Олександрівна – PhD, Head of Legal в ІТ-компанії – AltexSoft. Євгенія має більше 13 років юридичної практики, 10 з яких в якості inhouse юриста міжнародних ІТ-компаній. Кандидат юридичних наук, ідейний засновник та організатор комьюніті юристів продуктових IT-компаній IT product lawyers meetup.Постійний лектор курсу для IT-юристів Digital Law, а також інших сертифікованих програм з ІТ-права.

Реєстрація тут
Організатор заходу Факультет адвокатури