Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Гостьова лекція від Соломії Мацоли на тему актуальної проблематики функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі як інструменту інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Кафедра права Європейського Союзу запрошує Вас на гостьову лекцію, присвячену актуальній проблематиці функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі як інструменту інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС.

Упродовж лекції Ви отримаєте відповіді на запитання:

• Що являє собою ПВЗВТ як форма економічної інтеграції та яка роль цього режиму у торговельній та економічній співпраці ЄС із третіми країнами?
  • Які етапи економічної інтеграції пройшов ЄС у своїй еволюції та що таке внутрішній ринок ЄС?
  • Як зароджувалася співпраця між ЄС та Україною в контексті торговельного та економічного співробітництва?
  • Яка економічна складова УПС та як вона вплинула на розвиток торговельних відносин між Україною та ЄС?
  • Яке значення має Угода про асоціацію та створення ПВЗВТ як ключового економічного інструменту інтеграції до внутрішнього ринку ЄС?
  • Які економічні ефекти функціонування ПВЗВТ?
  • Як змінилася географічна структура торгівлі України після підписання УА?
  • Чи витримала ПВЗВТ між Україною та ЄС випробування війною?

Лектором виступить досвідчена експертка у сфері європейської економічної інтеграції, кандидатка економічних наук, дослідниця Вестмінстерського університету (Велика Британія) та доцентка Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Соломія Мацола (Solomiia Matsola).

Модератор заходу – Тетяна Анакіна (Tetiana Anakina), доцентка кафедри права ЄС.

Захід відбудеться на платформі Zoom 23 жовтня 2023 (понеділок), 16:30-17:45.

Підключитися до конференції: https://us06web.zoom.us/j/84133420628?pwd=3e2wMtmHKZTa2tEdyCRVOSAJ3rhkNr.1

Код доступу: 299827