Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Друзі, раді повідомити про чергові майстер-класи для студентів-правників, які відбудуться у Верховному Суді 11 жовтня 2024 року!

Хочете почути корисні поради від суддів Верховного Суду, розібрати реальні кейси та обговорити виклики в юридичній практиці? Тоді вам точно до нас!

Цього разу ми проведемо два майстер-класи поспіль.Спікерами першого заходу стануть:

Ян Берназюк, суддя ВС у Касаційному адміністративному суді;

Наталія Коваленко, суддя ВС у Касаційному адміністративному суді.

Дата: 11 жовтня 2024 року

Час: 11:30

Адреса: вул. П.Орлика, 8, м. Київ (Кловський палац)Спікери другого майстер-класу:

Ольга Ступак, суддя Великої Палати ВС;

Сергій Фомін, суддя ВС у Касаційному кримінальному суді;

Расім Бабанли, перший заступник керівника Апарату ВС.

Дата: 11 жовтня 2024 року

Час: 14:00

Адреса: вул. П.Орлика, 8, м. Київ (Кловський палац)
На майстер-класах ви дізнаєтеся про застосування принципів права при здійсненні правосуддя, почуєте поради щодо розвитку в юридичній сфері, а також зможете поставити запитання, які вас цікавлять.
Такий захід – гарна нагода здобути нові корисні знання, розширити коло професійного спілкування і більше дізнатися про те, як працює суд.
Щоб узяти участь, виконайте такі кроки:

підпишіться на Instagram-сторінку Верховного Суду;

вподобайте цей допис і поділіться ним в історії;

заповніть форму для участі за посиланням

Реєстрація триватиме до 8 жовтня включно, після чого будуть обрані найкращі анкети, а переможці отримають запрошення.P. S. Для підтвердження вашої участі потрібно мати запрошення.