Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Долучилися до семінару з Глобального права та бізнесу на тему “Міжнародний арбітраж”

Аспірантка 2-го курсу кафедри теорії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Альона Гарагата та студентка магістратури 1-го курсу факультету слідчо-детективної діяльності Олександра Мірошник взяли участь у престижному семінарі з Глобального права та бізнесу на тему “Міжнародний арбітраж”, що відбувався в Колумбійській школі права в Нью-Йорку з 24 по 28 червня 2024 року.

Завдяки партнерству Університету та Колумбійської школи права цього року студентам надано два місця на семінарі із покриттям витрат.

Вітаємо наших студентів із цим значущим досягненням та бажаємо їм подальших успіхів в академічній та професійній діяльності!