Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Докторку юридичних наук Тетяну Цувіну обрано до складу Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови НАЗК

На позачерговому засіданні Уряду було ухвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження складу Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції».

До членів конкурсної комісії, які були визначені Кабінетом Міністрів України обрано докторку юридичних наук, в. о. завідувачки кафедри цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Тетяну Цувіну.

Члени Конкурсної комісії, визначені Кабінету Міністрів України з урахуванням пропозицій донорів, які протягом останніх двох років надавали України міжнародну технічну допомогу у сфері запобігання і протидії корупції.

Вітаємо пані Тетяну з високим досягненням та бажаємо плідної роботи на благо України та українського народу.