Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > До 220-річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 19 листопада 2024 року заплановано проведення міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Юридична осінь 2024»

Запрошуємо молодих учених та студентів взяти участь у конференції, в ході якої планується обговорення актуальних та концептуальних питань державотворення і правового регулювання.

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Правові аспекти захисту прав людини в умовах воєнного стану.
  2. Проблемні питання  цивільно-правових та господарських відносин.
  3. Правове забезпечення зайнятості населення та працевлаштування.
  4. Державна служба та її адміністративно-правове регулювання.
  5. Юридична відповідальність за порушення фінансового законодавства.
  6. Проблема протидії злочинності в умовах воєнного стану.
  7. Запобігання корупції в умовах воєнного стану.
  8. Євроінтеграційні процеси: сучасні виклики та перспективи.

Робочі мови конференції – українська та англійська.

Конференція відбудеться 19 листопада 2024 року на платформі Zoom. Інформація щодо дистанційної участі та програма заходу буде надіслана додатково на електронну адресу учасника конференції.

Збірник матеріалів конференції буде розміщений на сайті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (посилання надійде на електронну адресу учасника). Участь в конференції безкоштовна.

Для участі в конференції необхідно до 3 листопада 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника конференції за посиланням  до якої необхідно додати тези доповіді та скановану рецензію (для осіб, які не мають наукового ступеня чи вченого звання).

З вимогами до оформлення тез доповідей та іншими умовами можна ознайомитися за посиланням

Модератори конференції:

Вікторія Штефан, к.ю.н., начальник відділу координації науково-педагогічної діяльності професорсько-викладацького складу;    +380508412608 Viber, Telegram;

Наталія Сметаніна, в.о. голови Ради молодих вчених, к.ю.н., доцентка кафедри кримінально-правової політики e-mail: n.v.smetanina@nlu.edu.ua

Владислав Удянський, голова Студентського наукового товариства, аспірант кафедри цивільного права e-mail: snt@nlu.edu.ua