День науки на факультеті міжнародного та європейського права

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > День науки на факультеті міжнародного та європейського права

17 травня 2024 року факультет міжнародного та європейського права НЮУ ім. Ярослава Мудрого з радістю відзначив День науки. Цей день став справжнім святом знань, де студенти, аспіранти та викладачі об’єдналися, щоб поділитися власним досвідом та натхненням зі студентами першого курсу, які лише на початку власної наукової діяльності.

Захід розпочався з вітального слова декана факультету  Ігоря Вікторовича Самощенка. Він підкреслив важливість науки в сучасному світі та закликав студентів до активної наукової діяльності. До слова також були запрошені викладачі, аспіранти та студенти старших курсів, які поділилися своїми історіями опанування науки. Вони розповіли про те, як обирали свій науковий шлях, з якими труднощами стикалися та яких успіхів досягли.

Ці розповіді стали справжнім джерелом натхнення для студентів першого курсу. Вони побачили, що наука – це не лише абстрактні теорії, але й захоплюючий процес дослідження. Наука – це не лише про відкриття та винаходи, це також про вміння мислити критично, аналізувати інформацію, ставити запитання та шукати на них відповіді.

« Sapere aude!»