Цьогорічні переможці легендарної гри “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Цьогорічні переможці легендарної гри “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”

Привіт, друзі!

Хочемо поділитися з вами новиною!

Новиною, яка змушує НЮУ відчувати неабияку гордість за молоде покоління, яке підростає в Україні!

Знайомтеся із цьогорічними переможцями легендарної гри “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”, проведеної цієї осені в рамках Юридичного міжнародного форуму – командою « Колесо Історії» з Варського ліцею #1 Варської міської ради Рівненської області.

ЩДК проходить із року в рік, аби надати можливість школярам проявити свої найкращі навички в інтелектуальний битві, пройти тест-драйв у реальний світ юридичних дискусій і , звичайно, аби визначити найкращих серед найкращих.

В цей раз гра була справжнім випробуванням мудрості, і наші інтелектуальні королі здолали всі труднощі на шляху до перемоги.

Виборовши свій титул як “Наймудріші”, вони отримали від Університету унікальні подарунки – кастомні худі, стильні шопери та зошити-конспекти для підготовки до тестування!

НЮУ неабияк пишається такими талановитими переможцями і з нетерпінням чекає у своїй великій юридичній сім’ї!

Вітаємо наших мозкових магів
@z.ukoo
@vikttorikk
@vitaliy_lidych
@catrine_chk
@lera_tkchk
@paliymaria
Нехай ця перемога буде лише першою сторінкою в їхньому захоплюючому шляху до успіху!

А всіх інших учнів з нетерпінням чекаємо на наступних наших ігрових заходах. Гарантуємо неймовірний досвід та ще крутіші подарунки. Слідкуйте за новинами та готуйтеся взяти участь у захоплюючій грі.