Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Цьогоріч вступники до аспірантури обов’язково складатимуть Єдиний вступний іспит

Результати ЄВІ будуть одними з ключових показників того, що вступники мають високий рівень знань, необхідних компетентностей та навичок для продовження навчання в аспірантурі.

Реєстрація на ЄВІ триватиме до 29 травня. Тож не баріться з реєстрацією.

Реєструють студентів приймальні комісії закладів вищої освіти (як особисто, так і дистанційно). Якщо ви не встигли зареєструватися в основний період, ви зможете це зробити у додатковий період реєстрації з 17 по 21 червня.

Докладніше про процедуру реєстрації та календар проведення ЄВІ

Зразки документів та більш детальна інформація щодо вступу до аспірантури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Розпаковка кафедр Університету до яких здійснюється набір

Телеграм канал з актуальною інформацією щодо вступу

Телефон для довідок (057) 757-73-78
Адреса: м. Харків, вул. Григорія Сковороди (Пушкінська), 77, відділ аспірантури, каб.43.