Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Центр американських студій  запрошує вас взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Presenting at Conferences and Publishing Research» з міжнародно визнаним міждисциплінарний науковцем і професором – Джеймсом М. Донованом

ЧОМУ ВАРТО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ?

Оскільки курс веде відкритий міждисциплінарний американський вчений – Джеймс Донован, – це гарантія ідеального курсу для всіх науковців, незалежно від дисципліни.

Причому курс є синхронним. Викладач докладе всіх зусиль, щоб зробити курс інтуїтивно зрозумілим для людей, для яких англійська мова не є рідною. Будь-які сумніви та складні терміни будуть роз’яснені в режимі реального часу під час курсу.

Ми також дамо вам можливість застосувати свої навички на практиці! Якщо ви бажаєте, ми залучимо вас до корисних практичних вправ.

Амбітних студентів, аспірантів, докторантів і досвідчених викладачів заохочуємо до участі в курсі.

Дата проведення курсу: 25-26 жовтня 2024 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Кількість місць обмежена!

Більше інформації та реєстрація