Безкоштовна Літня школа для українських студентів-правників та молодих юристів

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Безкоштовна Літня школа для українських студентів-правників та молодих юристів

Шановні студенти та випускники, Інститут CEELI (посилання на веб-сайт) – неприбуткова організація, що базується в Празі і займається підготовкою та навчанням правників, пропонує двотижневу літню школу з 15 по 26 липня 2024 року для українських студентів-правників та молодих юристів.

Мова курсу: англійська.

Курс складається з лекцій, дискусій та інтерактивної роботи в групах і охоплює наступні теми:

Module 1: Legal Skills

• Interviewing and client centered counseling
  • Case analysis
  • Witness examination techniques
  • Persuasive speaking in court
  • Trauma-informed lawyering

Module 2: International Criminal Law

• Principles of the International humanitarian law
  • War crimes, genocide, crimes against humanity, and the crime of aggression
  • Modes of liability
  • Immunities and other barriers to justice

ХТО МАЄ ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ?

• Українські студенти-правники, які на момент початку курсу закінчать третій рік навчання
  • Українські юристи-початківці (протягом трьох років після закінчення навчання)

ВИТРАТИ:

Інститут CEELI покриває витрати на навчання, проживання, харчування та розумні транспортні витрати всіх учасників.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ:

Кількість учасників обмежена до 32 осіб. Учасники будуть відібрані на основі їхніх відповідей в аплікаційній формі.

ЯК ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ:

Щоб подати заявку, будь ласка, заповніть онлайн-заявку за посиланням на участь у курсі до 23:00 за центральноєвропейським часом 26 травня 2024 року.

КОНТАКТИ:

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, напишіть Anastasiia Hirzekorn на електронну адресу Anastasiia.Hirzekorn@ceeli.eu, вказавши в темі листа “SUMMER SCHOOL”.