Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Санаторій-профілакторій “Березовий гай” Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого” запрошує на відпочинок та оздоровлення!

Санаторій-профілакторій “Березовий гай” Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого” запрошує на відпочинок та оздоровлення!

Санаторій – сучасна здравниця, перлина Слобожанського краю, який володіє потужною лікувально-діагностичною базою та кваліфікованим медичним персоналом, що дозволяє знайти свій індивідуальний підхід до кожного відпочиваючого.

Санаторій-профілакторій успішно спеціалізується на лікуванні хронічних захворювань шлунку і кишечника, печінки, підшлункової залози та інших захворювань шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи та цукрового діабету.

Санаторій знаходиться в лісопарковій зоні в мальовничому селищі “Березівське”, яке розташоване в 20 км. від Харкова. Селище славиться не тільки своєю красою, а й цілющою, унікальною за своїм хімічним складом, маломінералізованою мінеральною водою “Березівська” з підвищеним вмістом органічних речовин.

Сучасні номери облаштовані всім необхідним для комфортного проживання: телевізорами, холодильниками, кондиционерами, Wi-Fi та ін.

На території санаторію є футбольне поле, баскетбольний майданчик, столи для настільного тенісу, стіна для сквошу, більярд, тренажерний зал, зона відпочинку.

Серед послуг: гідромасаж, лікувальні ванни, пресотерапія або лімфодренажний масаж, спа-капсула, душ шарко, аквааеробіка,  ультразвукова терапія, соляна кімната, сауни (інфрачервона та фінська), басейн та інші.

Відвідувачам пропонують різноманітне та збалансоване харчування.

Санаторій пропонує, як повноцінну декілька тижневу лікувально-оздоровчу програму, так і відпочинок чи оздоровлення на вихідних (програма детокс вихідного дня та на 6 днів, програма energy, програма антистрес, програма relax для відновлення тіла та душі).

Вартість проживання без надання лікувально-оздоровчих послуг від 390 грн. за добу.

Вартість проживання з наданням лікувально-оздоровчих послуг від 990 грн. за добу.

Інформаційна брошура

тел.+38 (057) 757 70 80