Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Аспірант Університету Владислав Пирогов став переможцем конкурсу, який був проведений Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду спільно з редакцією журналу «Право України»

Аспірант Університету Владислав Пирогов став переможцем конкурсу серед правників, які цікавляться актуальними питаннями кримінальної юрисдикції, який був проведений Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду спільно з редакцією журналу «Право України». Відповідне рішення прийняте Конкурсною комісією на підставі рецензій та оцінки конкурсних робіт учасників.
Тема конкурсної роботи «Висновки Верховного Суду щодо обшуку».

Учасники, які за результатами рейтингового оцінювання зайняли перші три місця будуть нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками. Також переможці зможуть опублікувати наукову статтю в журналі «Право України».

Вітаємо Владислава Пирогова з досягненням та бажаємо подальших наукових відкриттів та звершень.