Під таким гаслом Університетом і Видавництвом «Право» започатковано краудфандинг (сrowdfunding, фінансування громадою), спрямований на матеріальну підтримку техніко-криміналістичного забезпечення навчального процесу з цієї інноваційної галузі науки та навчальної дисципліни.
Задовго до офіційного оголошення заходу гідний приклад доброчинності подали Анатолій ГЕТЬМАН, Дмитро ЛУЧЕНКО, Юрій БАРАБАШ, Сергій ЖИГИЛІЙ (Другий апеляційний адміністративний суд), Олександр ДЯКУНОВСЬКИЙ (Верховний Суд), Ольга БІЛОУС (ТОВ «ХАДО-ХОЛДІНГ»), Алла КУЩ (ТОВ «КОНТИНЕНТ-АВІА») та інші.
Безпосередньо під час зустрічі, що відбулася у науковій біцбліотеці, присутні на ньому курсанти й курсантки Військово-юридичного інституту Університету, що під орудою доцента кафедри криміналістики Василя БІЛОУСА у позаурочний час наполегливо опановують професійно необхідні навички зі швидкого й безпечного збирання геопросторових даних з висоти пташиного польоту, одержали у подарунок від Юрія ШУБІНА (Військово-юридичний інститут Університету) необхідний для тренувань командирів екіпажів БПлА шолом віртуальної реальності. А від Кирила КРОЛЕВЕЦЬКОГО, випускника Університету, співзасновника та керуючого партнера Адвокатського об’єднання «Кролевецький та партнери», – фірмовий комплект запасних джерел живлення й інших цінних аксесуарів для ефективної експлуатації учбових квадрокоптерів.
Однією з родзинок заходу стала презентація настінного та настільного календарів Університету на майбутній рік, виготовлених Видавництвом «Право» на основі присвячених Університету й афілійованим закладам унікальних аеросвітлин Василя Білоуса. Ці календарі можна замовити безпосередньо у Видавництві, а вся авторська винагорода від їх реалізації буде спрямована на придбання та експлуатацію учбових безпілотних літальних апаратів (їх комплектуючих). Знак щирої вдячності – зазначення імені (найменування) мецената у вихідних даних замовленого накладу календарів.
Підбиваючи підсумок зустрічі, фундатор Аерокосмічної криміналістики та ініціатор заходу від імені велелюдної когорти аерокриміналістів висловив щиру вдячність партнерам за невпинну підтримку і закликав до співпраці й інших пасіонаріїв, хто з різних причин не зміг бути присутнім безпосередньо, відзначивши наступне: «На ідею запропонувати громаді саме такий спосіб державно-приватного партнерства надихнула історія проєктування й будівництва головного корпусу нашого Університету наприкінці ХІХ століття коштом провідних верст підприємців та промисловців Слобожанщини. Розвиваючи Університет, як справжнє осереддя прогресивний поглядів і дій, сьогодні ми упроваджуємо не тільки новітні інформаційні, криміналістичні, але й соціальні технології. Велика честь і неймовірне задоволення відчувати себе часткою спільноти Особистостей, окрилених високими ідеями, цілями і спільними здобутками суспільно корисної діяльності»!