Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 8 жовтня 2024 року серед здобувачів факультету прокуратури відбулися змагання з Армрестлінгу

Захід відкрив проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Нестерович, який зазначив про важливість спортивного розвитку юриста, значущість проведення таких змагань, насамперед, для студентів та Університету в цілому, привітав учасників заходу із професійним святом – Днем юриста та побажав успіхів.

Змагання були дуже насиченими та проходили у двох вагових категоріях – серед жінок та трьох вагових категоріях – серед чоловіків.

Перемогу здобули:

Серед жінок:

у ваговій категорії 60 кг:

• І місце – Кушнір Ольга (1 курс)
  • ІІ місце – Бурлуцька Влада (1 курс)
  • ІІІ місце – Пуєрова Юлія (1 курс)

у ваговій категорії +60 кг:

• І місце – Подколзіна Софія (2 курс)
  • ІІ місце – Анісімова Яна (1 курс)

Серед чоловіків:

у ваговій категорії 70 кг:

• І місце – Богачов Анатолій (1 курс)
  • ІІ місце – Мазур Олександр (1 курс)
  • ІІІ місце – Турченко Дмитро (1 курс)

у ваговій категорії 80 кг:

• І місце – Василенко Богдан (3 курс)
  • ІІ місце – Юхно Артур (2 курс)
  • ІІІ місце – Моїсеєв Максим (1 курс)

у ваговій категорії +80 кг:

• І місце – Мотаєв Іван (3 курс)
  • ІІ місце – Вінніков Артемій (2 курс)
  • ІІІ місце – Решетіло Ілля (1 курс)

За організацію такого заходу здобувачі та адміністрація факультету прокуратури висловлюють слова вдячності Федерації Армрестлінгу України, Армрестлінг-клубу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, зокрема Власко Станіславу, Мамедову Теймуру та Овчаренко Владиславу.

Дякуємо керівництву Університету, проректору Олексію Нестеровичу та завідувачу кафедри фізичного виховання Олександру Попрошаєву за створення нових можливостей для наших студентів.

Вітаємо переможців та дякуємо всім за участь! Харків – це Україна!