Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 8 жовтня 2024 року розпочався турнір з боулінгу «Кубок Ректора» серед студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Мета цього заходу – популяризацію здорового способу життя, залучення студентів до регулярних занять спортом, формування командного духу, підвищення соціальної та спортивної активності та формування дружньої атмосфери.

Турнір відкрив проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Нестерович, який привітав учасників заходу із професійним святом – Днем юриста та побажав студентам успіхів в навчанні та хороших командних результатів під час проведення турніру.

У турнірі беруть участь всі навчальні групи першого та другого курсів, які навчаються в змішаному форматі, це понад 500 студентів. Від кожної академічної групи у змаганнях приймає участь одна команда у складі 8 спортсменів.

Змагання проходять у два етапи. Перший етам це відбіркові змагання, які відбудуться:

08 жовтня 2024 р. – змагалися Факультет юстиції та Факультет міжнародного та європейського права;

15 жовтня 2024 р. – будуть змагатися Факультет приватного права та підприємництва, Факультет адвокатури та Факультет слідчої та детективної діяльності;

22 жовтня 2024 –  відбудеться гра студентів Факультету прокуратури.

Другий етап, це фінальні змагання. До фіналу виходить одна краща команда факультету, яка продемонструвала найкращий результат під час відбіркового туру.

Переможець визначається за підсумками контрольної партії. Команда яка набрала найбільшу кількість очок під час контрольної партії, стає переможцем турніру.

За підсумками першого відбіркового дня змагань, серед команд Факультету юстиції з кращим результатом у фінал вийшла команда студентів групи 04-23-07. Серед команд Факультету міжнародного та європейського права – команда студентів групи 07-23-01.

Дякуємо ректорату Університету за всебічну підтримку та створення нових можливостей для студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого.