Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 27 квітня відбулася Спартакіада НЮУ імені Ярослава Мудрого серед студентів та курсантів з футзалу

Змагання відкрив завідувач кафедри фізичного виховання Попрошаєв Олександр Володимирович, який подякував міському голові Харкова Ігорю Терехову та голові департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту Харківської міської ради Олександру Власенко за надану можливість провести Спартакіаду з футзалу на спортивному майданчику міського парку відпочинку та привітав студентів с початком змагань й оголосив поточні результати комплексної спартакіади після проведених 9 видів спорту.

В змаганнях приймали участь більше 80 студентів, які представляли збірні команди 7 факультетів (інститутів) Університету.

Команди виявили справжню волю до перемоги. Кожна команда проявила характер та елементи справжнього спортивного мистецтва.

За результатами змагань,

1 місце виборола команда факультету прокуратури, яка продемонструвала високий рівень командної гри, гнучку тактику, індивідуальну майстерність;

2 місце посіла команда факультету приватного права та підприємництва.

3 місце виборола команда факультету адвокатури.

Вітаємо призерів та всіх учасників змагань за відмінні досягнення!

Бажаємо всім подальших успіхів та перемог у майбутніх змаганнях, навчанні та науковій діяльності.