Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 25 вересня в межах VIII Харківського міжнародного юридичного форуму було проведено інтерактивну гру «Що? Де? Коли?» для школярів

У межах третього дня наймасштабнішої юридичної події осені відбулась легендарна гра від НЮУ імені Ярослава Мудрого «Що? Де? Коли?» , яка за багато років вже стала доброю пізнавальною традицією.

У грі взяла участь 41 команда з усієї України та загалом 227 школярів, які доєдналися до гри з різних куточків України та із-за кордону.

Учасники змагалися та демонстрували свої знання, шукаючи відповіді на питання підготовлені головною модераторкою заходу – Рінатою Казак (PhD (к.ю.н), асистентка кафедри теорії та історії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна) та запрошена дослідниця Лінчепінзького університету (Швеція)).

За результатами змагань, які проходили у два тури призові місця здобули:

1 Місце

«Вартові епох», учні Харківського Ліцею №153, Харків

2 Місце

«Хранителі часу», учні Середньої загальноосвітньої школа № 223, Київ

«Брами історії», учні КЗЗСО ліцею імені Лесі Українки, Жовті води

«Без права», збірна команда ліцеїв: «Харківський ліцей № 116», «Харківський ліцей №143», «Харківський ліцей №46», «Харківський ліцей №3», Харків

3 Місце

«Феміда», учні КЗ «Безлюдівський юридичний ліцей імені І. Я. Підкопая», Безлюдівка

«Команда глядачів», учні Запорізького багатопрофільного ліцею № 99», Запоріжжя

«Вартові історії», учні «Прилуцького ліцею № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна», Прилуки

«Дельта», учні «Магдалинівського ліцею», Магдалинівка

Всі учасники отримають подарунки від НЮУ!

Вдячні всім учаникам та модераторам заходу за участь у нашій грі та бажаємо подальших перемог!

Чекаємо на наступних заходах від НЮУ імені Ярослава Мудрого!

Попередня новина