Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 23 лютого 2023 року у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася V Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Мовна освіта фахівця: сучасні виклики та тенденції»

Конференція була організована кафедрою іноземних мов з метою окреслення проблем та узагальнення наукових досягнень у галузі лінгвістики та теорії і практики інноваційного навчання мов і культур у полікультурному просторі ХХІ століття.

Понад 100 учасників представили свої наукові матеріали українською, польською, англійською, німецькою та французькою мовами. На конференції були представлені більше 30 українських та іноземних навчальні заклади, зокрема:

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”;

Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького;

Педагогічний коледж Державного університету штату Джорджія (США) (College of Education, Georgia College & State University);

Львівський державний університет внутрішніх справ;

Львівський національний університет імені Івана Франка;

Херсонський державний університет;

Запорізький національний університет;

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка;

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;

Національний університет “Чернігівська політехніка”;

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

Національній технічний університет “Харківський політехнічний інститут”;

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.

За результатами роботи конференції сформовано збірку тез доповідей, в якій представлено дослідження актуальних питань сучасних підходів та інноваційних технологій у викладанні іноземних мов, проблем та перспектив лінгвістичних студій у ХХІ столітті, викладання іноземних мов професійного спрямування в умовах академічної мобільності та ролі мовної освіти у розвитку навичок міжособистісної та міжкультурної комунікації.