Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 22 травня відбулась ювілейна ХX Міжнародна студентська наукова конференція «Філософія і право», присвячена 220-річчю нашого Університету

Ініціатор заходу – колектив кафедри філософії, який 20 років поспіль організує діяльність наукового гуртка, а також роботу у дослідницьких студентських групах.

У привітанні проректора з наукової роботи Лученка Дмитра Валентиновича було наголошено, що у важкий для України час колектив нашого вишу вкотре показує здатність долати труднощі та висловлює прихильність кращим ідеям європейської культури. Усім учасникам проректор побажав яскравих виступів, цікавих дискусій, набуття дружніх контактів, успішного досягнення поставлених цілей.

На зібранні були представлені всі навчальні підрозділи Університету та провідні вищі навчальні заклади США, Бельгії, Польщі, Тайваню. Захід засвідчив, що у сучасної молоді існує внутрішня потреба у гуманітарній освіті, зокрема, філософській.

На пленарному засіданні виступили 12 студентів, а загалом студентський форум зібрав понад 140 учасників.

Із заключним словом виступив завідувач кафедри філософії професор О.Г. Данильян, який підбив підсумки пленарного засідання і висловив доповідачам та учасникам подяку від керівництва Університету.