Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 20 березня 2024 р. на факультеті слідчої та детективної діяльності експертами Центру політико-правових реформ проведено вебінар «Аналітика та адвокація: як громадянське суспільство впливають на закони і державну політику»

Ольга Піскунова, експертка з антикорупціі, кандидатка юридичних наук та Євген Крапивін, експерт з кримінальної юстиції Центру політико-правових реформ обговорили зі студентами
питання взаємодії громадянського суспільства та органів державної влади у сфері формування державної політики.

Студенти дізналися про особливості діяльності аналітичних центрів та роль юридичних знань у процесі реформування держави.

Експерти презентували діяльність і досягнення Центру політико-правових реформ, розповіли про важливі реформи у сфері антикорупції та кримінальної юстиції, до розробки яких вони залучені, а також можливості професійної реалізації у сфері аналітичної та законотворчої діяльності, перспективи залучення до позитивних змін у державі.

Колектив факультету дякує експертам Центру політико-правових реформ за нові знання у сфері антикорупціі і реформування кримінальної юстиції, можливість поспілкуватися з високофаховими правниками в неформальній обстановці та позитивні емоції від зустрічі