Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 18 травня відбулась XIX Міжнародна наукова конференція аспірантів та студентів «Філософія і право».

Ініціатор заходу – колектив кафедри філософії, який майже 20 років організовує діяльність наукового гуртка, а також роботу у дослідницьких студентських групах.

У привітанні проректора з наукової роботи Дмитра Лученка було наголошено, що у важкий для України час колектив нашого вишу вкотре показує здатність долати труднощі та висловлює прихильність кращим ідеям європейської культури. Усім учасникам ректор побажав яскравих виступів, цікавих дискусій, набуття дружніх контактів, успішного досягнення поставлених цілей.

На зібранні були представлені всі навчальні підрозділи Університету та провідні вищі навчальні заклади України, Бельгії, Литви, Польщі, Словаччини та Чехії. Захід засвідчив, що у сучасної молоді існує внутрішня потреба у гуманітарній освіті, зокрема, філософській.

На пленарному засіданні виступили 10 студентів, а загалом студентський форум зібрав понад 100 учасників.

Із завершальним словом виступив завідувач кафедри філософії професор О.Г. Данильян, який підбив підсумки пленарного засідання і висловив доповідачам та учасникам подяку від керівництва Університету.