Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 18 лютого 2024 року Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого взяв участь в науково-популярному заході «Міжнародний день жінок і дівчат у науці», який відбувся за підтримки Харківського міського голови!

У Stem виставці серед інших закладів освіти наш Університет представляли: заступниця декана факультету прокуратури, асистентка кафедри криміналістики Анастасія Вилцан, диспетчерка факультету прокуратури Єлизавета Дягілєва та здобувачка 2 курсу бакалаврату факультету прокуратури Тетяна Тімохіна.

Цей захід об’єднав дітей, батьків, вчителів та представників 18 вищих шкіл Харківщини! Всі школярі, котрі відвідали  виставку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого переглянули відео про Університет та змогли перевірити свої знання з Української мови, Української літератури та Історії України завдяки грі “Ти це знав”, за що отримали подарунки! Ми впевнені, що серед гостей свята були й майбутні абітурієнти  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Також під час заходу подякою Харківського міського голови було нагороджено науковиць закладів вищої освіти м. Харкова!  Серед яких і заступниця декана факультету прокуратури Анастасія Вилцан!

Віримо у нашу перемогу та незламність українського народу і сподіваємося, що зовсім скоро подібні заходи будуть проводитися в звичному довоєнному форматі, а не в укриттях!

Дякуємо організаторам свята за такий цікавий та корисний захід! Також висловлюємо слова вдячності керівництву Університету, Відділу координації науково-педагогічної діяльності професорсько-викладацького складу та Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій за сприяння і допомогу у проведенні заходу!

Безмежна шана і дяка захисникам, які боронять Україну!