Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 15 листопада 2023 р. відбудеться Харківський кримінальний процесуальний полілог «Кримінальний процес: сучасний вимір та проспективні тенденції»

15 листопада 2023 р. відбудеться VХарківський кримінальний процесуальний полілог «Кримінальний процес: сучасний вимір та проспективні тенденції», присвячений пам’яті доктора юридичних наук, професора, члена- кореспондента Національної академії правових наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Ольги Георгіївни Шило.

Основні проблеми і тематичні напрями, які обговорюватимуться:

Панель І. Людина, науковець, друг:  випробування долі, наукові акценти, інтонації душі.

Панель ІІ. Теоретичні основи та практика реалізації конституційного права людини і громадянина на судовий захист у досудовому провадженні в кримінальному процесі України.

Панель ІІІ. Єдність судової практики у вимірі стандартів якості кримінального процесуального законодавства України.

Панель IV. Кримінальна юстиція: сучасний вимір та проспективні тенденції.

Орієнтовний регламент роботи Полілогу

13.45-14:00 прибуття учасників до зали № 5, вітання, вирішення організаційно-технічних питань, підключення учасників, які беруть участь он-лайн.

14:00-17.45 відкриття роботи полілогу, виступи учасників.

17:45-18:00 – репліки, підведення підсумків.

Полілог буде проводитись у змішаному форматі.

Гостей полілогу запрошуємо до зали № 5 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Пушкінська, 77).

У випадку неможливості особистої участі – бажаючі можуть підключитися до полілогу за допомогою платформи ZOOM. Посилання, ідентифікатор та код доступу будуть відправлені учаснику після надіслання тез доповіді/повідомлення на адресу polilog2023@gmail.com або повідомлення організаційному комітету про бажання взяти участь у заході чи виступити.

Для включення автора до програми полілогу необхідно до 10.11.2023 р. (включно) надіслати на електронну адресу (polilog2023@gmail.com) тему виступу та повідомити зручним для Вас способом оргкомітет про своє бажання виступити з доповіддю.

Контактна адреса (для довідкової інформації):

Тел.: 066-161-29-34 Ганна Негода

Тел.: 097-517-75-14 Жмур Анастасія