Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 13 лютого та 1 березня IFES пілотувала університетський курс «Вирішення виборчих спорів» у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та Львівському національному університеті імені Івана Франка!

Для кого цей курс?
Курс розроблено для студентів юридичних факультетів та майбутніх спеціалістів правоохоронних органів та державного управління, аби сформувати у них практичні навички та вміння щодо ефективного вирішення виборчих спорів.

Яка мета курсу?
Курс сприятиме зміцненню системи виборчого правосуддя в Україні та виховання покоління молодих фахівців у галузі вирішення виборчих спорів.

У чому переваги цього курсу?
По-перше, курс викладається за інтерактивною методологією навчання та дозволить студентам спробувати себе в ролі суддів, членів виборчих комісій, позивачів і відповідачів.
По-друге, курс включає загальну та спеціалізовану частини. Завдяки цій структурі, курс є універсальним для викладання в різних країнах.

Більше про курс
Фото: Ольга Мрувка, Василь Білоус

Курс реалізовується IFES в Україні у співпраці з Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Львівський національний університет імені Івана Франка за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна, Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії