Організатор заходу: кафедра іноземних мов.
Учасники конференції: молоді науковці та дослідники, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів України, а саме Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного лінгвістичного університету, Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, Національного університету цивільного захисту України, Державного торговельно-економічного університету, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, Харківського національного університету внутрішніх справ, та університетів Німеччини та Шотлдандії, зокрема Галле-Віттенберзького університету імені Мартіна Лютера та Медичної школи Університету Данді.
Актуальність заходу зумовлена необхідністю формування у молодих науковців професійно-орієнтованої комунікативної іншомовної компетентності, необхідної для ефективного спілкування в академічному середовищі з широкою науковою спільнотою, знань професійної та наукової етики та її дотримання в європейському науковому освітньому просторі.
Учасників конференції привітав проректор з наукової роботи доктор юридичних наук, професор Д.В. Лученко та побажав успіхів в оволодінні іноземною мовою – складним, але дуже важливим для сучасного науковця інструментом професійної діяльності. Він наголосив, що постійне поглиблення і розширення міжнародного співробітництва в галузі права вимагає від юристів-науковців 21 століття вміння готувати та виголошувати доповіді, обговорювати професійні та наукові проблеми іноземною мовою.
Конференції передувала наполеглива і кропітка робота аспірантів і викладачів кафедри іноземних мов. Майбутні дослідники протягом академічного року здобували навички, необхідні для проведення сучасних наукових досліджень: опановували академічною лексикою та основами академічного письма, особливостями пошуку необхідних англомовних джерел для написання дисертації, моделювали зв’язні наукові тексти різних жанрів згідно з вимогами наукового стилю та використанням інформаційних технологій, готували тези та виступи, щоб представити результати їх перших наукових досліджень іноземною мовою в усній і письмовій формах та поділитися своїми напрацюваннями з членами наукової спільноти.
Цьогоріч учасники конференції представили візію своїх наукових досліджень у трьох формах: усної презентації (усний виступ із демонстрацією Power Point/Prezi/Canva слайд-шоу/презентації), постер-презентації (постер у супроводі стислого пояснення його змісту), віртуальної презентації (відеопрезентації у запису). Новою сучасною вимогою організаторів конференції навмисно стало використання APA стилю з метою формування у аспірантів вмінь правильного оформлення цитувань та списку використаних джерел згідно стилю, яким послуговуються науковці світу, і який застосовується у журналах Scopus.
Традиційно модератором конференції був аспірант, цього року Якименко Тимур, аспірант кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства, який вразив і мовою і стилем ведення заходу.
Колишні аспіранти, учасники конференцій попередніх років, а нині асистенти та доценти університету виступають з промовами іноземною мовою на різних майданчиках світового рівня: міжнародних конференціях, форумах, симпозіумах.
Вітаємо нинішніх учасників конференції з першими кроками і віримо у майбутній успіх наших молодих науковців!