Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Шановні студенти, аспіранти, викладачі! Запрошуємо на курс «Правосуддя перехідного періоду та заморожені конфлікти в Європі»

Запрошуємо вас приєднатися до курсу «Правосуддя перехідного періоду та заморожені конфлікти в Європі», організований юридичним факультетом UCLan Кіпр та Центром верховенства закону та європейських цінностей (CRoLEV).

Цей 10-годинний асинхронний курс розглядає заморожені конфлікти та правосуддя перехідного періоду в Європі через призму верховенства права. Щоб досягти цієї мети, він прагне ознайомити студентів із ключовими поняттями, які регулярно використовуються в літературі, а потім представляє низку проблем прав людини, які регулярно виникають у контексті заморожених конфліктів.

Мета курсу – поінформувати студентів про найкращі практики вирішення цих проблем прав людини шляхом критичного аналізу стратегій, які були прийняті в різних умовах.

• Курс безкоштовний, складається з 4 семінарів, мова викладання – англійська.
  • Реєстрація триватиме до 24 серпня.

У разі виникнення будь-яких запитань, будь ласка, звертайтесь на адресу crolev@uclancyprus.ac.cy