Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо студентів 4-го курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройти конкурсний відбір для проходження виробничої практики в Державній аудиторській службі України

Формат проходження практики – очний.
Кінцева дата приймання заяв – 23.12.2023 року
Загальні вимоги до конкурсантів:

• Бути студентом 4-го курсу Університету;
  • мати середній заліковий бал не нижче 70 – для підтвердження необхідно надати довідку з деканату;
  • заповнити Гугл форму та прикріпити до неї мотиваційний лист, резюме та довідку з деканату про середній заліковий бал.

Протягом 2-х робочих днів з кінцевої дати приймання заяв відділ кар’єрної підтримки та працевлаштування Центру рекрутингу, маркетингу та комунікації Університету повідомить про результати конкурсу, надіславши відповідні листи на електронні пошти конкурсантів. Після отримання листа конкурсанти, які пройшли відбір, мають у відповідь протягом 2-х робочих днів з моменту отримання листа надіслати підтвердженням можливості проходження практики у відповідному органі. У випадку відсутності підтвердження у встановлений строк кандидатура знімається!

Зверніть увагу, з метою ідентифікації конкурсантів все листування здійснюється через електронну корпоративну пошту Університету – @nlu.edu.ua. Заяви, подані із зазначенням іншої електронної пошти, не будуть розглядатися.

Контакти:

• Відділ кар’єрної підтримки та працевлаштування Центру рекрутингу, маркетингу та комунікації Університету – career.dep@nlu.edu.ua