Відбувся вебінар на тему «Повідомлення про підозру»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбувся вебінар на тему «Повідомлення про підозру»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся черговий вебінар в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування». Лекцію на тему: «Повідомлення про підозру» прочитав Заступник начальника відділу СУ ГУНП в Харківській області майор поліції Багрянцев Владислав Вячеславович.

Пан Владислав поділився досвідом проведення слідчих дій, проаналізував випадки повідомлення про підозру передбачені чинним КПК. Доповідач продемонстрував підозру з реального кримінального провадження та розповів про основні її складові та обов’язкові елементи.

Наприкінці заходу слухачі отримали відповіді на питання в рамках обговорення лекції. Велика вдячність пану Владиславу та керівництву ГУ НП в Харківській області за внесок у підготовці майбутніх правників.