Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбувся шостий вебінар у межах спільного з НАБУ освітнього проєкту «Детективні студії»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся шостий вебінар у межах спільного з НАБУ освітнього проєкту «Детективні студії».

Керівник відділу детективів НАБУ Сергій виступив з доповіддю на тему: «Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження: правозастосовна практика». Детектив розповів слухачам про інструменти отримання інформації та збору доказів із використанням міжнародних сервісів і служб, зокрема: відкритих реєстрів, баз даних провайдерів, офіційних списків земельних реєстрів країн ЄС, баз даних відстеження суден тощо.

Спікер поділився досвідом співпраці НАБУ з Globe Network, Egmont Group, Carin (Camden Asset Recovery Inter-agency Network), Interpol та Europol. Він також описав переваги діяльності спільної слідчої групи, як унікального інструменту міжнародної взаємодії.

На завершення усі охочі задали детективу запитання і подякували за проведений вебінар.