Відбувся п’ятий вебінар у межах проєкту «Детективні студії»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбувся п’ятий вебінар у межах проєкту «Детективні студії»

На базі Факультету слідчої та детективної діяльності відбувся п’ятий вебінар у межах спільного з НАБУ освітнього проєкту «Детективні студії». Участь в онлайн заході взяли понад 100 здобувачів вищої освіти.

Керівник відділу детективів НАБУ Денис Гюльмагомедов ознайомив студентів із новітньою інформаційно-телекомунікаційною системою досудового розслідування eCase MS, яка застосовується в діяльності Національного бюро та САП з грудня 2021 року.

Спікер відмітив переваги використання eCase MS, як-от: зниження вартості розслідування, нова якість управлінської аналітики, швидкий обмін документами між НАБУ-САП-ВАКС. На завершення допитливі студенти задали детективу низку запитань і подякували за те, що змогли зазирнути в майбутнє кримінальної юстиції.